"ROZARIO" D.O.O. CESTOVNÁ KANCELÁRIA - PRIMOŠTEN

 

TEPLI BOK 27, PRIMOŠTEN

TEL./FAX: 00385/ 22 216-441, 00385/ 22 571-020

 

radojka.baljkas@si.t-com.hr

 

Len 1 km pred vchodom do obrázkového turistického miesta Primosten, pri samotnej Jadranskej ceste, 500 m po autocampu Adriatic, umiestnená je cestovná kancelária „ Rozario". Cestovná kancelária sa nachádza pri vchodc do prekrásneho zálivu Tepli Bok, v ktorom sú umiestnené elitné súkromné objekty s turistickými apartmánmi v Primostene.

 

Cestovná kancelária sa zaoberá prenajímanim tých objektov turistom, a vo svojoi.i vlastníctve má aj Vilu Rozario s vlatnými apartmánmi a izbami, vlastnou plážou a parkingom- umiestnenú práve v zálive Tepli Bok.

 

Cestovná kancelária sa zaoberá aj prenajímaním iných apartmánov v Primoštene, Rogoznici, Ražnju a v zálivoch Bilo a Dolac, ktoré sú umiestnené pár kilometrov pred Primostenom.

 

Cestovná kancelária sa zaoberá aj predajom kariet za výlety do známych národných parkov Krka a Kornati, rafting a rôzne druhé turistické atrakcie v tejto oblasti.Našou najlepšou reklamou sú naši stáli turisti, ktorí sa rokmi vracajú k nám a tým spôsobom nám preukazujú vd'aku a srdečný prístup, ktorý sa snažíme im dávat' stále.

 

Príd'te k nám raz a sme presvedčení, že sa vrátite znova.

 

Srdečne Vás Vítame! Personál C.K. Rozario:

 

Radojka Baljkas, dipl.ek.
Rozario Baljkas

 

Rozario a Karmela Gracin

- vlastníci Vile Rozario